300 Zatáček Gustava Havla

Volný mezinárodní závod silničních motocyklů, Mistrovství ČR Supermono, Twin, SP 125 a GP 125, Pohár silničních závodních motocyklů na přírodních okruzích.

Česká Tourist Trophy

Přebor ČR klasik IRRC 600 + 1000ccm.

Ples AMK Hořice

Ples autoklubu je pořádán pravidelně během měsíce února v Kulturním domě Koruna. Poslední roky je tato společensko-kulturní akce spoluorganizována spolu se Sportovním zařízením města Hořice. Během této společenské události je čas vést hovory na různá témata a také na vzájemná setkání v době zimní přestávky motoristické sezóny. K tanci a poslechu hrají místní hudební uskupení a během večera mají hosté možnost zakoupit si výherní lístky do tomboly, ve které je možné získat zajímavé věcné ceny.

Čarodějnice v campu u věže

Tato tradiční akce autoklubu se koná vždy poslední dubnový den a protáhne se zpravidla až do pozdních večerních hodin. Celá akce se obvykle skládá z více více či méně propojených částí. Nejprve se během odpoledne uskutečňuje tradiční nohejbalový turnaj o putovní pohár, kterého se zúčastňují týmy autoklubu, městské a státní policie, dobrovolných a profesionálních hasičů.

V odpoledních hodinách probíhá rovněž zábavně-sportovní odpoledne pro děti, které na jednotlivých stanovištích absolvují různorodé disciplíny, jež jsou hodnoceny pomocí bodů a drobných sladkostí. Nakonec jsou vyhodnoceny nejúspěšnější soutěžící celého odpoledne a poté následuje opékání buřtů. Než dojde k zažehnutí vatry, proběhne ještě vyhlášení výsledků nohejbalového turnaje spojené s předáním pohárů a cen nejúspěšnějším týmům. V podvečer dochází za dohledů hasičů k zapálení „čarodějnické vatry“, které probíhá pod bedlivým dohledem mnoha občanů města Hořic.